XPEL Türkiye Distribütörü SOLARKUN


XPEL Boya Koruma Filmleri

Filmi cila uygularken kullandığınız ürünün % 5'in üzerinde konsantrasyonlarda Nafta veya Gaz yağı içermediğinden emin olun ve boya içeren ciladan kaçının. En iyi sonuçlar için, XPEL Kusursuz Son Kat Boya Koruma Filmi Sızdırmazlık Maddesini veya XPEL FUSION seramik kaplama ürünümüzü kullanmanızı öneririz. Bu ürün, maksimum koruma ve parlaklık sağlamak için poliüretan boya koruma filmleri ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir ve zamanla renk bozulmasına neden olacak hiçbir bileşen içermez.

Evet. Boya koruma filmi en pürüzsüz boyalı yüzeye uygulanabilir.

XPEL ULTIMATE Ailesi serilerimiz 10 yıl garantilidir. XPEL XTREME serisi ürünümüz 7 yıl garantilidir. Bu garanti şunları içerir: sararma, lekelenme, tabakalaşma, çatlama, soyulma, kabarcık ve daha fazlası. Garanti hakkında daha fazla bilgi Garanti Bilgileri sayfamızda bulunabilir.

Evet. XPEL Detail Spray veya sabunlu su gibi bir kayganlaştırıcı ile ıslatın ve sonra yüzeyi kil malzemesi ile hafifçe ovalayın. İnatçı böcek lekeleri ve kuş pisliğine karşı ve buna benzer sert su lekelerine karşı, detaylandırma kili için kayganlaştırıcı olarak “Simple Green” gibi çok amaçlı bir yağ giderici kullanın.

XPEL ULTIMATE PLUS için özel bir bakıma gerek yoktur. Ancak, XPEL Kusursuz Son Kat Boya Koruma Filmi Sızdırmazlık Maddesi ile yılda iki kez işlenirse film daha uzun süre dayanır ve temizlenmesi daha kolay olacaktır.

Filmlerimizden herhangi biri bu tipte yüzeylere uygulanabilir, ancak kaplama uygulamadan önce göründüğünden biraz daha farklı görünecektir. Karar vermeden önce uygulama sonrası aracınızın nasıl göründüğü hakkında fikir sahibi olabilmeniz için aracınızın küçük bir bölümüne örnek uygulama yapmanızı öneririz.

Garanti hakkında daha fazla bilgi Garanti Bilgileri sayfamızda bulunabilir.

Biz her zaman en son film ve teknoloji üzerinde çalışıyoruz, mevcut uygunluk ve sorularınız için +90 216 443 10 45 telefon numarasından müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

Şeffaf kaplama kendi kendini onaran tabaka olup yaklaşık 13 mikron kalınlığındadır. Bu tabaka delinip geçilirse film iyileşmez.

Mevcut kampanya ve indirim kuponları için XPEL Türkiye sayfamızı takip edin.

XPEL Türkiye yetkili uygulama bayileri aracılığı ile kesilmiş parçalara özel kesim desteği sağlamaktadır. Bayilerimiz sayfamızdan size en yakın bayimizden destek alabilirsiniz.

Hayır, XPEL boya koruma filmi ön camınıza uygulanamaz. Boya koruma filminin darbe emiciliği nedeniyle, filmin kırılma indisi ön camdan çok farklıdır. Bu farktan dolayı, ikisini bir araya getirmek, camdan bakarken aracın yolcuları tarafından kabul edilemeyecek bir görüntü bozulmasına neden olur.

Evet. Türkiye'nin birçok yerinde uygulama noktalarımız var. Size en yakın uygulama yerimizi bulmak için web sitemizde Uygulama Merkezi sayfamızı ziyaret edin.

Ürün XPEL uygulamacıları tarafından kurulduğundan, maliyet konuma, iş gücü oranlarına ve yükleyici deneyimine göre büyük ölçüde değişir. Size en yakın yerel bir yükleyiciden tahmin almak için lütfen XPEL Uygulama Merkezi sayfamızı ziyaret edin.

Öncelikle XPEL Uygulama Merkezleri ile iletişim kurarak endişelerinizi bildirmek her zaman en iyisidir. İşlerinin arkasında duran bir uygulama merkezi ağını korumak için elimizden geleni yapıyoruz. Memnuniyetiniz ile ilgili endişelerinizi gideremezse lütfen yardım için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Soruna bir çözüm bulmak için bölgenizdeki XPEL Temsilcisi sizinle irtibata geçecektir.

Evet. Pürüzsüz boyalı yüzeylerin pek çoğu boya koruma filmi ile kaplanabilir.

Boya koruma filmi herhangi bir düz boyalı yüzeye uygulanabilir. Bununla birlikte, bazı uçaklarda ağırlık, denge ve diğer faktörler üzerindeki sıkı toleranslar göz önüne alındığında, katı rehberlik gereğince uçağın üreticisine danışmanız şiddetle tavsiye edilir.

STEALTH boya koruma filminizi korumak istiyorsanız, XPEL Kusursuz Son Kat Boya Koruma Filmi Sızdırmazlık Maddesini veya XPEL FUSION Seramik Malzeme takviyemizi kullanmanızı öneririz. Dolgu macunu uygularken, sonraki bölüme geçmeden önce tüm fazlalıkları tamamen silerek küçük alanlarda çalışın. Saten yüzey nedeniyle kurulum zor olduğundan uygulama tekniği için göze çarpmayan bir nokta test edin.

Evet, ancak filmin tamamen kuruması için uygulamadan sonra en az 48 saat bekleyin.

Akri-çözücü veya herhangi bir başka Ksilen esaslı çözücü, içinde uzun süre doymuş bırakılmadıkça filme zarar vermez. Filmde bu tür bir çözücü kullanmak için (lekeleri çıkarmak vb.) Bir mikrofiber havluyu ürünle ıslatın ve filmi bir veya iki dakika boyunca silin. Leke kalırsa, çözücünün buharlaşmasına izin verin ve işlemi tekrarlayın.

Evet, XPEL deniz botlarına ve deniz taşıtlarına uygulanabilir, lütfen uygulanabilir yüzeylerin garantisini gözden geçirin.

Evet, kurulumdan sonra filmin tamamen kuruması (tipik olarak 48 saat) ve yüksek basınçlı suyun doğrudan filmin kenarlarına tutulmama koşuluyla basınçlı yıkama makineleri XPEL boya koruma filmlerinde kullanılabilir.

En basit gövde panelleri dışında, boya koruma filminin uygulanması, tatmin edici sonuçlar elde etmek için iyi bir deneyim ve eğitim gerektiren bir süreçtir. Çoğu yüzeyde bulunan bileşik eğriler, yapıştırıcıyı bozmadan düzgün yapışma sağlamak için filmin çok kontrollü bir şekilde gerilmesini ve sıkıştırılmasını gerektirir. Bu nedenle, filmin profesyoneller tarafından uygulanması şiddetle tavsiye edilir.

Kaplamaya bağlıdır. Bazıları cilayı koyulaştırabilir, bazıları ise cilaya istenmeyen parlaklık ekleyebilir. Korumalı bir parçayı kaplamadan önce kaplamanın kullanılmayan bir film örneğinde veya göze çarpmayan bir alanda test edilmesini öneririz. XPEL FUSION PLUS Seramik Kaplama kullanmanızı öneririz, seramik kaplama, XPEL Boya koruma filmi düşünülerek tasarlanmıştır.

Boya koruma filminin orjinal boyasına zarar vermesi pek olası değildir. Modern montaj hatlarında kullanılan boya sistemleri günümüzde kullanılan sisteme bağlı olarak panel ve boya arasında minimum 16 MPa ve maksimum 25 MPa yapışma gücü üretmektedir. Filmimizin normal durumda boyalı yüzeye (kurulumdan hemen sonra) bağı 0753 MPa'dır. Yıllarca süren ısı ve güneşten sonra bile, film ile boya arasındaki bağ sadece 0.17 MPa'ya yükselir. Bunun anlamı en kötü senaryoda, fabrika boyasının panele bağlanması, filmimizin boyaya olan bağından 94 kat daha güçlüdür. En iyi durumda, boya 332 kat daha güçlüdür. Bununla birlikte, yayınlanan talimatlarımıza uygun olarak profesyoneller tarafından bir şekilde çıkarmanız önerilir.

Evet. XPEL boya koruma filmi vinil örtü veya grafik üzerine uygulanabilir. Bununla birlikte, filmin geçmesi gereken herhangi bir sert kenar varsa (şeritlerde olduğu gibi), bu kenar boyunca bir miktar havanın sıkışmasına neden olabilir.

Evet, XPEL araç farlarınıza ve sis lambalarına uygulanabilir.

Daha fazla temizlik ve kayganlık için XPEL Durulama gerektirmeyen Oto Yıkama, XPEL Detay Sprey ve Seramik Takviye ile birlikte kullanmanızı öneririz.

Evet. Filmi herhangi bir rötuş kalitesi üzerine uygulanabilir, rötuş yapılan alan boyadan sonra renk zımparalanmış ve parlatılmış ise mümkün olan en iyi görünüm elde edilecektir.

Evet. XPEL Boya Koruma Filmleri herhangi bir pürüzsüz yüzeye uygulanabilir, ancak kurulum sıvılarının hassas alanlara girmesine izin verilmemesi için herhangi bir elektronik aksam ve / veya düğmelerin etrafına dikkat edilmelidir.

Evet, çoğu fabrika boyası araç montaj hattından ayrılmadan önce tamamen kurutulur.

XPEL Film Temizleyici genellikle zamanla boya koruma filminde sararmaya neden olan kir ve yağları gidermek için tasarlanmıştır. Böcekler, kuş pislikleri veya diğer bileşikler gibi lekeleri çıkarmak için yumuşak bir mikrofiber bezle aseton veya vernik tineri kullanın.

Filmin kenarı belirli açılardan görülebilse de insanlar aramadıkları sürece genellikle bunu fark etmezler. Ancak, araç kirliyse ve filmin kenarı boyunca toz ve kir birikirse, daha belirgin olacaktır. Araba temizlendikten sonra, aramadıkça tespit edilmesi bir kez daha zor olacaktır.

ULTIMATE PLUS ve STEALTH filmlerimizin kendi kendini iyileştiren hafif çiziklere karşı kendini onarmak için tasarlanmıştır. Filmdeki şeffaf kattan bir parça döküntü içeri girerse, kendi kendini iyileştirme olmayacaktır. Bunu düzeltmenin tek yolu film parçasını değiştirmektir.

Film çıkarıldıktan sonra yapışkan araç üzerinde kalırsa, genellikle yerel otomobil parçası veya ev dekorasyon mağazalarında bulunan genel amaçlı bir yapışkan sökücü kullanabilirsiniz.

XPEL ULTIMATE PLUS Film Serisi garantisi, satın alma belgesi ile başka bir sahibe devredilebilir.

Hayır, bir kez uygulanan ve çıkarılan film tekrar kullanılamaz.

Boya koruma filmlerimizden herhangi biri alüminyum veya fırçalanmış metal üzerine uygulanabilir, ancak seçtiğiniz filme bağlı olarak görünümü bir dereceye kadar değiştirebilirler. Tam kurulumdan önce görünümü belirlemek için uygulamacınızdan söz konusu yüzeye küçük bir numune örneği uygulamasını öneririz.

XPEL Kusursuz Son Kat Boya Koruma Filmi Sızdırmazlık Maddesini kullanmanızı öneririz. Bu ürün, maksimum koruma ve parlaklık sağlamak için poliüretan boya koruma filmleri ile kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiştir ve zamanla renk bozulmasına neden olacak hiçbir bileşen içermez. Ekstra kayganlık ve temizlik kolaylığı için XPEL Detay Sprey ve / veya Seramik Takviye'yi de öneririz.

Cilalar, sızdırmazlık malzemeleri ve koruyucu maddeler tipik olarak boyanın yüzey enerjisini azaltmak ve böylece temizlenmesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Yüzey enerjisinde azalma filmin boyaya yapışmasını azaltacak ve uzun süreli yapışma sorunlarına neden olabilecektir. Bu nedenle, genellikle kurulumdan önce bu tür ürünleri kaldırmanızı öneririz. Bu tür kaplamalar kullanılacaksa, boya koruma filmimizin kurulumundan SONRA bunları uygulamanızı öneririz.

Boya Koruma filmi üzerine seramik kaplama uygulanabilir. Bir kaplama eklemek filmin kendi kendine iyileşmesini engellemez. Kaplamalar, filmin üzerine, kaplamaya bağlı olarak farklı özellikler sağlayabilen koruyucu bir tabaka ekleyebilir (Daha fazla bilgi için lütfen Yetkili Uygulama Merkezimize başvurun). Bu ilave kaplama tabakası, uygulanan kaplamaya bağlı olarak kendi kendine iyileşebilir. Kaplama yıprandığında ve bozulduğunda, XPEL ULTIMATE PLUS, XTREME ve STEALTH'ın kendi kendini iyileştirme özellikleri kalacaktır. XPEL FUSION PLUS Seramik Kaplama'yı öneriyoruz. Bizim seramiğimiz araç boya ve XPEL Boya koruma filmi için özel olarak formüle edilmiştir.

Lütfen www.xpel.com/care adresindeki şemaya bakın ve yapıştırıcıyı yumuşatmak ve ısıtmak için bir buhar veya ısı tabancası kullandığınızdan emin olun. Bu mümkün olan en iyi sonuçları verir ve arkasında herhangi bir yapışkan varsa çok az kalır. Kalıntılar, piyasada bulunan otomotiv boyası için güvenli olan herhangi bir yapışkan sökücü ile temizlenebilir.

Yetkili Uygulama Merkezleri tarafından profesyonel olarak kurulabilen çoğu kamyon ve SUV için önceden kesilmiş marşpiyel kapsamı sunuyoruz. Teklif için yakınınızdaki bir Yetkili Uygulama Merkezi ile iletişime geçin.

Evet, hem sizin hem de uygulamacının riski kabul ettiğini var sayarsak, filmde bunun yapılmasını engelleyecek hiçbir şey yoktur. Ayrıca, neredeyse her araçta çoğu gövde paneli için, aracın sökülmeden kurulmasına izin verecek tasarımlarımız var.

Evet, filmin üzerine bir vinil şerit uygulatabilirsiniz. Kurulumdan sonra 48 saat beklemenizi öneririz. Düzgün çıkarılırsa şeridi filme zarar vermeden de çıkarabilirsiniz.

Hayır. Şu anda ön cam koruma filmi sunmuyoruz.

Bu, tüm markaların Boya Koruma Filmi ile çok yaygın bir durumdur. Film tabakası ile arabadaki boya arasındaki kırılma indisi farkı ile ilgilidir. En çok bileşik kavisli yüzeylerde fark edilir, çünkü filmin kırışıklar olmadan takılması için bu alanların üzerine gerilmesi gerekir. Film gerildiğinde, polarize camlardan görülen alanlarda biraz daha incelir. Ayrıca, uygulamacının boyaya gereken bağı elde etmek için alkol ve su gibi bir kurutma çözeltisi (kayma çözeltisinin aksine) kullanması gerektiğinde düz yüzeylerde de ortaya çıkabilir. Bu, sıvıların viskozitesindeki farktan ve bunların yapıştırıcının özellikleri üzerindeki etkisinden kaynaklanmaktadır. Polarize camlar, cam veya plastikten yapılmış birkaç farklı çok katmanlı yüzey de (sadece boya koruma filmi değil) bu etkiye sahiptir.

XPEL Boya Koruma filmlerimiz 200 mikron kalınlıktan başlar. ULTIMATE PLUS 10 %25 daha kalındır.

Boya koruma filmi aracınızın boyasını çizilme, küçük taş parçalarının hasarına karşı korur. Seramik Kaplamalar kimyasallara karşı (dayanıklılık değil) bir miktar koruma sağlar ve arabanızı daha uzun süre temiz tutup araç yüzeyinin temizlenmesini kolaylaştırır. Ancak, aracınız için boya koruma filmi yaptığı seviyede bir koruma sağlamayacaktır.

Seramik Kaplamaların amacı, herhangi bir şeyin yüzeye yapışmasını engelleyerek arabanızı daha uzun süre temiz tutmaktır, böylece PPF Uygulamasından önce bir Seramik kaplama uygulandığında doğal olarak PPF kalkma yapar veya hiç yapışmaz. Her zaman PPF uygulandıktan ve tamamen kuruduktan sonra Seramik Kaplama uygulaması yapın.

Aracınızı boyattıktan en az 10 gün sonrasına (ustanıza da bağlı olarak) rezervasyon yaptırmanız gerekecektir, çünkü koruma filminin yeni boya üzerine uygulanması, uygulama sırasında yeni boyanmış yüzeye boyayı kaldırmak gibi zararlar verebilir.

Evet, film takıldığı alanlarda belirli bir düzeyde UV koruması sağlayacaktır.


XPEL Otomotiv Cam Filmleri

CS,HP,XR ve XR Plus serisi cam filmlerimizde devredilebilir ömür boyu garanti sunuyoruz. Garanti, filmin ömrü boyunca sararma, lekelenme, tabakalaşma, çatlama, soyulma, kabarcık, renk değişikliğini kapsar. Garanti devredilebilir ve sahiplik değişse bile araba ile devam edecektir.

Geniş ürün yelpazemiz mevcuttur. 20 ”, 24”, 30 ”, 36”, 40 ”, 60” ve 72 ” ( 52cm,60cm,75cm,92cm,152cm,183cm )

Evet. XPEL VISION Mimari Cam Çözümlerini duyurmaktan gurur duyuyoruz. VISION Mimar Cam Filmleri sayfamızı ziyaret edin.

Cam filmimiz dayanıklılık için çok güçlü bir yapıştırıcı ile tasarlanmıştır, cam filminin çıkarılmasının ardından yapıştırıcı filme tam olarak aktarılmaz ve camda kalır.

Cam filminin kalınlığıdır. Güvenlik cam filmi minimum “4mil, 100 mikron” kalınlığındadır. Cam filmleri 100 mikron altı kalınlardadır.. 50 mikronluk cam filmleri de yarı güvenlik filmleri olarak geçmektedir.

Kaliteli bir cam filmi / güvenlik filmi görüşünüzü etkilemez ve hatta filme bağlı olarak bazı durumlarda parlamayı azaltarak görüşünüzü geliştirebilir.

Sunduğumuz ürünler titizlikle test edilip mümkün olan en iyi görünümü korurken ürünlerimizin en zorlu koşullarda performans gösterdiği kanıtlanmıştır.

Hiçbir cam filmi (güvenlik dahil) kurşun geçirmez değildir.

Profesyonel olarak doğru bir şekilde uygulanmışsa etkilemez.

Yetkili Uygulama Merkezlerimizde ve XPEL Türkiye uygulama merkezinde yaptırabilirsiniz.

Evet, bulunduğunuz yerin yetkili bayimizden uzaklığına bağlı olarak hizmet verebilmekteyiz.

Evet, genellikle çok hafif bir% 70 (size% 99 UV bloğu vermek için) veya standart bir Clear 4mil (100 mikron) filmi uygulanabilir.

Evet. Ön Kesim, yeni bir boya işinde Kesim / Bıçak işaretleri söz konusu olduğunda %100 daha az sorumluluk yükler.

Örneğin % 35’lik film seçildiğinde ,% 35 ışık yayılımı anlamına gelir (ışık geçmesine izin verilir). Bu nedenle, sayı ne kadar yüksek olursa, renk tonu o kadar fazla ışık alır / o kadar açık olur. Koyuluk dereceleri %5 - %15 - %20 - %35 - %50 - %70 - %80 olarak sıralanmaktadır. Trafik koşullarına en uygun ton %35 koyulukta cam filmidir.


XPEL Seramik Kaplama

Her ikisi de çok farklı bir amaca ve işleve hizmet eder. Boya koruma filmi, aracınızın yüzeyini çizilmelere, küçük taş parçalarına ve hasara karşı korur. Seramik Kaplamalar kimyasallara karşı (dayanıklılık değil) bir miktar koruma sağlar ve arabanızı daha uzun süre temiz tutup araç yüzeyinin temizlenmesini kolaylaştırır. Ancak, aracınız için Boya Koruma Filmi seviyesinde bir koruma sağlamayacaktır.

Biz sadece XPEL FUSION Plus Seramik kaplamasının XPEL Boya Koruma Filmi üstüne uygulamasını onaylıyoruz. Bunun nedeni, filmin kendi kendini iyileştirme kabiliyetini koruduğunu görecek olan moleküler bir seviyede üst tabakaya yapışmasıdır. Diğer bazı kaplamalar Boya Koruma Filmlerini ve XPEL'i sertleştirebilir ve hatta rengini bozabilir Film garantinizi geçersiz kılabilir. Ancak boyalı yüzeylere de uygulanabilir.

Seramik Kaplamaların amacı, herhangi bir şeyin yüzeye yapışmasını engelleyerek arabanızı daha uzun süre temiz tutmaktır, böylece PPF Uygulamasından önce bir Seramik kaplama uygulandığında doğal olarak PPF kalkma yapar veya hiç yapışmaz. Her zaman PPF uygulandıktan ve tamamen kuruduktan sonra Seramik Kaplama uygulaması yapın.

FUSION PLUS, Silikon Dioksit teknolojisini kullanır. Bu bize özgü karmaşık bir kimyasal matristir. Çok güçlü bir şekilde birbirine bağlanan çeşitli teknolojilerin bir kombinasyonudur.

Bakım kolaylığı, hidrofobik özellikler ve kendi kendini temizleme özellikleridir.

FUSION PLUS 4 yıl garanti ile desteklenmektedir. Kaplamanın korunmasına ve hidrofobik özelliklerin geliştirilmesine yardımcı olmak için XPEL Seramik Takviye spreyi kullanmanızı öneririz.

Evet, FUSION PLUS, çizilmeye karşı dayanıklı 9H seramik kaplamadır.

Islanmadan önce en az 6 Saat gerekir (zamanın koşullara bağlı olarak uzatılması gerekebilir).

Tam kür 3 gün sürer tam kür ulaşılmadan önce araç yıkanmalıdır (zaman şartlara bağlı olarak uzatılması gerekebilir).

Hayır, garanti şunları ifade eder: FUSION PLUS, aracınızın boya kaplamasını oksidasyon, parlaklık kaybı, UV hasarı, Hata etkileri, renk solması, asit yağmuru ve boya kirlenmesine karşı korumaya yardımcı olacaktır.

Garanti ayrıntıları web sitesinde listelenmiştir.

Kaplama boyalı yüzeyle bağlantı kurarak yeni bir fonksiyonel katman oluşturur. Araç boyası ile moleküler seviyede ayrılmaz bir bağ oluşturarak, balmumu veya dolgu macunu gibi yıkanamayan bir kaplama elde edersiniz.

Kaplama kurudukça (3 gün) sertleşir ve sonuç olarak daha parlak hale gelir.

Bir bölümden diğerine görsel olarak bir fark görebilmeniz gerekir. Düşük noktalar, oksidasyon, asit yağmuru, böcek etkileri vb. Doğru şekilde ele alınmazsa sorunlara neden olabilir.

Seramik kaplı yüzeye ekstra parlaklık ve kayganlık katmak için XPEL Seramik Boost kullanmanızı öneririz.

Şu anda değil, müşteri yıllık denetimlerini almaktan sorumlu olacak. Yeni çevrimiçi garanti kaydı ile bu özellik üzerinde çalışıyoruz.

XPEL FUSION PLUS tekerlek veya cam için garanti edilmez.

9H sertlik, açık ve pigmentli yüzey kaplamaları üreticileri tarafından yaygın olarak kullanılan Kalem Sertlik Testi'ne dayanan bir derecelendirmedir. Kalem Sertliği testi, yüzeyi çizmek ve çizilme direncini, kalem sertliğine ve benzer sertlikteki diğer malzemelere göre çizerek bir kaplama yüzeyinin çizilme direncini belirlemek için kullanılır.

Bakım kolaylığı, hidrofobik özellikler ve kendi kendini temizleme FUSION PLUS Seramik Kaplama'nın faydalarıdır.

Aracınız XPEL FUSION PLUS ile korunuyorsa, kiri kapsüllemeye yardımcı olmak ve yüzeyinizi korumalı ve çiziksiz tutmaya yardımcı olmak için formüle edilmiş, XPEL Rinse Free Car Wash gibi onaylı bir araba yıkama çözümü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. XPEL Rinse Free Car Wash test edilmiş ve FUSION PLUS Seramik Kaplama ile harika çalışıyor. Aracınızı yıkamayı bitirdiğinizde, ekstra kaygan, hidrofobik bir yüzey için XPEL Seramik Takviye spreyi kullanmanızı öneririz. Yıkamalar arasında hızlı silme işlemleri için XPEL Detay Spreyi de var.