XPEL Türkiye Distribütörü SOLARKUN

NEDEN XPEL

XPEL, 1997 yılından bu yana tartışmasız en popüler, dayanıklı ve uzun ömürlü endüstriyel ürünlerin üreticisidir. Bu üstün ürünler Amerikan teknolojisi ile bütünleşerek tüketicilerine en iyi çözümler sunmaktadır. Dünya çapındaki yetkili uygulama merkezleri en yetkin ve eğitimli teknisyenler tarafından yönlendirilmektedir. Sunulan ürünler titizlikle test edilmiş mümkün olan en iyi görünümü ve korumayı sağlarken, en zorlu koşullarda performans gösterdiği kanıtlanmıştır.

SUNDUKLARIMIZ

Yenilikçi Ürünler

Boya koruma ürünlerinden, otomobil cam filmlerine ve bina cam filmlerine kadar sunulan ürünlerimiz yenilikçi ve kalitenin en son noktasındadır.


Design Access Program (DAP)

Kurum içi geliştirdiğimiz DAP dünyanın en geniş ve kapsamlı model kaynağıdır. Bir Sertifikalı XPEL Uygulayıcısı’nın elinde filmi verimli, doğru ve endişe etmeden uygulayabilmesi için ihtiyacı olan güveni veren DAP tarafından sunulmuş 80,000’den fazla model bulunmaktadır.


Müşteri Hizmetleri Merkezi

Mutsuz bir müşteri asla kabul edilemez. XPEL müşteri destek ekibi sorunlarınızı yanıtlamak ve sorunları herhangi bir anda yardımcı olabilmek adına sizlere destek sunmaya hazırdır. Müşteri deneyimimizi sürekli iyileştirmek için çalışıyoruz.

E-Posta: info@xpelturkiye.com

Telefon: 0216 443 10 45